O mnie

CZEŚĆ! NAZYWAM SIĘ ALEKSANDRA BATHELT.

Podróżniczka, Miłośniczka nowych technologii.

Aktualnie mieszkam w Upper Saddle River, New Jersey. Do Stanów wyjechałam 18 kwietnia 2017 roku jako Au Pair. Wyjazd do USA był moim największym marzeniem od 2-3 lat po tym jak zwiedziłam Chiny, Koreę Południową i Japonię. Dlatego też pomiędzy postami technologicznymi podzielę się z wami moim doświadczeniem jako Au Pair.

Swoją podróż po Stanach i nie tylko dokumentuję na swoim Instagramie.

Jeśli chodzi o moją edukację 21 września 2016 roku obroniłam pracę magisterska na Politechnice Warszawskiej związaną z badaniami dotyczącymi zakłóceń w światłowodach. Wcześniej w 2015 otrzymałam tytuł inżyniera na kierunku Informatyka o specjalności Telekomunikacja, gdzie zaprojektowałam sieć światłowodową między dwoma miastami: Czechowice-Dziedzice – Cieszyn. Dzięki studiom inżynierskim udało mi się uczęszczać na kurs CCNA, który zainteresował mnie na tyle, że chciałabym podążać w tym kierunku.

Ogólnie interesuje się wieloma rzeczami, ale głównie wszelkiego rodzaju sprzętem. Lubię rozkładać wszelkie urządzenia na części pierwsze, ale także skałdać je do ponownego użytku. Oprócz technicznych aspektów staram się również rozwijać swoje życie we wszystkich jego aspektach. Dążę do pogłębiania swojej wiedzy, realizowania siebie. Uważam, że warto pracować nad sobą i swoim otoczeniem, ponieważ dzięki temu możemy prowadzić lepsze i ciekawsze życie.

Osoby, które podziwiam to Gary Vaynerchuk, Casey Neistat, Martyna WojciechowskaTim Ferriss.

Prowadzę tego bloga by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dopiero się uczę i rozwijam w pisaniu tekstów. Blog jest miejscem, w którym chcę się realizować i mieć możliwość obserwowania jak się zmieniam. Jeżeli w jakiś sposób pomogę innym ludziom to na pewno będzie mnie to bardzo cieszyć.

Ostatnio zaczęłam bardziej udzielać się na YouTubie, gdzie publikuję filmiki z moich podróży po USA jak i opinii na pewne rzeczy.

Parę informacji o mnie:

  • Jestem typem osoby z introwersyjną percepcją z ekstrawersyjnym czuciem (IFSJ),
  • Mój profil to Akumulator,
  • Lubię pomagać innym ludziom,
  • Jestem zakochana w krajach wschodniej Azji,
  • Uwielbiam nagrywać filmy, nie zależnie gdzie jestem, (dopiero co rozwijam swój kanał na youtube),
  • Uwielbiam uprawiać sport, tym bardziej jeśli jest to coś nowego co daje nowe doświadczenia i adrenalinę.
  • Mam fioła na punkcie wszelkiego rodzaju parków rozrywek,
  • Lubię czytać książki, głównie biznesowe, samorozwojowe, biografie i kryminalne,
  • Moim celem w życiu jest spełnianie swoich marzeń, bo przecież same się nie spełnią 🙂
  • Miejsca, które zwiedziłam
Reklamy